Студенти Навчально-наукового юридичного інституту зустрілися з працівниками відділу запобігання та виявлення корупції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

12 грудня 2023 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулася зустріч студентів з працівниками відділу запобігання та виявлення корупції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З вітальним словом до здобувачів звернувся керівник відділу – Костелей Юрій Іванович, наголосивши на важливості функціонування цього структурного підрозділу університету, безпосередньої участі кожного студента у запобіганні вчиненню корупційних правопорушень в університеті, відкритості і готовності співпрацювати в цьому контексті з кожною і кожним у будь-який час, в тому числі анонімно. Працівниці відділу Балан Софія та Бариляк Анастасія провели інтерактивну бесіду зі студентами Навчально-наукового юридичного інституту із поширенням спеціальної презентації, показом тематичного навчального відеоролика, колективним розвʼязанням фабул ситуацій, котрі можуть виникати під час навчання в університеті. Це було здійснено з метою розʼяснити здобувачам вищої освіти поняття корупції та корупційного правопорушення, ознайомити з корупційними ризиками в університеті, а також запропонувати порядок дій у випадку виявлення проявів корупції під час навчання в університеті та методи їх запобігання.

Зустріч виявилася для студентів надзвичайно цікавою, пізнавальною і справді продуктивною!