Гостьова лекція судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Галини Домбровської з дисципліни “Цивільне право України”

26 квітня 2024 року в межах вивчення здобувачами 3-го курсу ОП «Право» навчальної дисципліни «ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ» (керівник: доц. Банасевич І.І.) у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника була проведена гостьова лекція на тему «ЗОБОВ’ЯЗАННЯ З ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ». Лекторкою виступила суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Галина Домбровська. Галина Володимирівна вдало поєднала теоретичні засади правового регулювання зобов’язань з відшкодування шкоди та судову практику, звернула увагу на найбільш актуальні правові позиції Верховного Суду у цій сфері, а також розповіла про цікаві провадження, взяті із власної професійної діяльності.

Здобувачі вищої освіти отримали корисну та актуальну інформацію, а також мали змогу в режимі діалогу обговорити питання, які їх зацікавили в процесі проведення лекції.

Дякуємо Галині Домбровській за цікаву та змістовну лекцію!