Участь професорки Ольги ЗОЗУЛЯК у міжнародній науковій конференції “Освіта під час збройного конфлікту”

11 грудня 2023 року докторка юридичних наук, професорка кафедри цивільного права Ольга ЗОЗУЛЯК взяла участь у міжнародній науковій конференції “Освіта під час збройного конфлікту” (м. Варшава, Республіка Польща). Конференція організована польськими партнерами Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Академією юстиції. У роботі конференції взяли участь науковці з Польщі та України.

Проф. Ольга ЗОЗУЛЯК виступила із доповіддю на тему “Administrative and legal mechanisms for ensuring the safety and quality of the educational process in the conditions of war in Ukraine” (“Управлінсько-правові механізми забезпечення безпеки та якості освітнього процесу в умовах війни в Україні”) дистанційно в межах роботи дискусійної панелі  “Українська система освіти під час війни”.

Детальна інформація: читати