Круглий стіл «Доробок Академіка Луця: погляд у майбутнє».

11 грудня 2023 року на базі Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України відбувся Круглий стіл, присвячений світлій пам’яті академіка Володимира Васильовича ЛУЦЯ «Доробок Академіка Луця: погляд у майбутнє».

Захід об’єднав науковців Київської, Львівської, Одеської, Прикарпатської та Харківської шкіл цивільного права.

Участь у роботі наукового заходу взяли завідувачка кафедри Руслана ГЕЙНЦ, доцентка кафедри Ірина БАНАСЕВИЧ, головний науковий співробітник Лабораторії проблем корпоративного права,  професорка кафедри Ольга ЗОЗУЛЯК і завідувачка Лабораторії проблем корпоративного права, доцентка кафедри Ліліана СІЩУК