Онлайн-брифінг «Про початок навчального року»

8 серпня відбувся онлайн-брифінг ректора ПНУ імені Василя Стефаника для студентів «Про початок навчального року».

У своєму виступі ректор проф. Ігор ЦЕПЕНДА зазначив, що 1 вересня 2022 року другий, третій та четвертий курси університету стартуватимуть з лекцій у режимі онлайн. «Але це навчання не буде профанацією, бо від 1 вересня обов’язковою вимогою до кожного студента буде присутність на онлайн-лекціях із включеною камерою. За цим буде жорсткий контроль. Нам потрібно не просто дати вам знання, а й переконатися, що ви їх отримали. Нам не потрібні статисти. Зараз як ніколи Україні потрібні професіонали. Тож, хочу нагадати: наш університет – це університет, у якому отримують знання, а не стоять у черзі за дипломом», – підкреслив ректор.

Заняття для першого курсу розпочнуться в університеті 15 вересня у звичайній формі. Перший курс магістратури  стартуватиме офлайн 1 жовтня.

Завершення І семестру, за словами ректора, залежатиме від ситуації з урахуванням чинників енергозбереження.

Другий семестр розпочнеться 6 лютого 2023 року.

Переглянути відеозапис можна на сторінці ФБ університету за покликанням:   відеозапис брифінгу