VI Всеукраїнський конкурс з корпоративного права “Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин”

5 листопада 2017р. Івано-Франківським осередком Ліги студентів АПУ та Навчально-науковим Юридичним інститутом ПНУ ім. В. Стефаника було проведено VІ Всеукраїнський конкурс з корпоративного права «Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин».
Участь у конкурсі взяли 13 студентів – представників різних навчальних закладів ( Юридичний інститут ПНУ ім. Стефаника, Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова, Університет Короля Данила, Львівський національний університет імені Івана Франка, Хмельницький університет управління та права).
Розпочався захід зі вступного слова від організаційного комітету, члени якого привітали всіх учасників та побажали успішного захисту та активного обговорення.
Після цього заслуховувались виступи учасників, які презентували свої роботи, та обговорення їх учасниками та журі конкурсу.
Учасниками конкурсу піднімалися досить актуальні, на сьогоднішній день, проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин. Активні позиції студентства та члені журі породили активну дискусію, під час якої пропонувалися альтернативні шляхи вирішення обговорюваних проблем.
Роботи учасників оцінювали Зеліско А. В. (доктор юридичних наук), Сіщук Л. В.(кандидат юридичних наук), та Саветчук В. М. (молодший юрист ЮК «MorisGroup»).
За результатами конкурсу журі визначило переможців, якими стали:
– Пенчукова Марія (1 місце) (тема роботи: “Засади і правовий механізм звернення стягнення на частку учасника у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю”)
– Синюта Роман (2 місце) (тема роботи: “Проблеми спадкування корпоративних прав товариства з обмеженою відповідальністю: сучасний стан та майбутні перспективи”)
– Шетела Іванна (3 місце) ( тема роботи: “Інновації у сфері корпоративного управління в АТ: процедури squeeze-out та sell-out”)
Щиро вітаємо переможців та дякуємо усім за участь!