VIII Всеукраїнський конкурс наукових робіт з корпоративного права

22 листопада 2019р. у стінах Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника було проведено VІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт з корпоративного права.
Захід розпочався з вітальних слів членів журі , а саме : Зеліско Алли Володимирівни, професора кафедри цивільного права , доктора юридичних наук та Сіщук Ліліани Василівни – кандидата юридичних наук , завідувача наукової лабораторії.
У конкурсі взяли участь 8 студентів , які гідно виступили. Лукащук Уляна, Зайченко Софія, Волощук Катерина, Лисаненко Тетяна представили Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, Каташинський Євген з Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, а також  Фодчук Ірина , Квітковська Інна та Бабак Віталій представили Навчально-науковий юридичний інститут ПНУ ім. В. Стефаника.
Усі обрані та висвітлені теми активно обговорювались учасниками та експертами, адже були надзвичайно цікавими та актуальними.
У підсумку, експерти визначили трьох переможців, які отримали грамоти та подарунки.
Перше місце здобув Каташинський Євген з темою доповіді: «Щодо набуття правового статусу учасника Товариства з обмеженою відповідальністю у зв’язку із спадкуванням(правонаступництвом)»
Друге місце – Лисаненко Тетяна з темою доповіді : «Проблеми міноритаріїв у публічних акціонерних товариствах. Досвід зарубіжних країн.»
Третє місце – Фодчук Ірина з темою доповіді : «Правові механізми протидії рейдерству в Україні».
Опісля нагородження , учасники були запрошені на екскурсію містом, на якій пізнали архітектуру та історію м.Івано-Франківська. Окрім цього змогли неформально поспілкуватись між собою.