Засідання підсекцій кафедри цивільного права за участю студентів

4 квітня у Навчально-науковому юридичному інституті в рамках звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2023 рік відбулися засідання за участю студентів. Участь у конференції взяли здобувачі другого, третього і четвертого курсів ОР бакалавр та здобувачі ОР магістр, які виконують наукові роботи під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри цивільного права.

Засідання розпочалося з вітального слова завідувачки кафедри  доц. Гейнц Р.М. і проводилося окремо у підсекції цивільного права (керівник – зав. кафедри Гейнц Р. М.) та підсекції міжнародного приватного права (керівник – професор Мироненко І.В.)

За результатами виступів студенти, рекомендовані до відзначення

підсекція «Цивільне право»:

• публікація тез у виданні «Еврика»
  1. Христина СТРУЧИНСЬКА (2-й курс) тема: «Практика Європейського суду з прав людини щодо захисту авторських прав» (наук. кер. – доц. Гейнц Р.М.);
  2. Анастасія СУЛИМА (2-й курс) тема: «Захист особистих немайнових прав фізичних осіб в  умовах воєнного стану» (наук. кер. – доц. Гришко У.П.);
  • грамота ректора:
  1. Валентина ДОСКОЧ (2-й курс) тема: «Відшкодування репарацій. Ідеї для України» (наук. кер. – проф. Зеліско А.В.);
  2. Юлія ТИМОЩУК (2-й курс) тема: «Спадкування майнових прав інтелектуальної власності» (наук. кер. – доц. Гейнц Р.М.).

підсекція “Міжнародне приватне право»:

• публікація тез у виданні «Еврика»
  1. Марта ІВАНЧУК (4-й курс) тема: «Уніфікація договірного права ЄС» (наук. кер. – проф. Мироненко І.В.);
  2. Віталіна КІЩУК (4-й курс) тема: «Окремі аспекти правового регулювання недобросовісної конкуренції у національному праві та праві Європейського Союзу» (наук. кер. – доц. Олійник О.С.).
  • грамота ректора:
  1. Дмитро АННЮК (1-й курс, магістратура) тема: «Криптовалюта: майно чи засіб платежу?» (наук. кер. – проф. Зеліско А.В.);
  2. Ангеліна ІВАНИШИН (4-й курс) тема: «Захист прав споживачів у мережі Інтернет» (наук. кер. – проф. Зозуляк О.І.);
  • подяка директора:
  1. Неля ГРІНЕЧКО (4-й курс) тема: «Проблеми колізійного регулювання сімейних відносин» (наук. кер. – доц. Схаб-Бучинська Т.Я.).

Кафедра вітає студентів з успішними виступами, відзначає їх високий науковий рівень і бажає подальших наукових здобутків!