Відбулася гостьова лекція з дисципліни “Сімейне право України”

02 квітня 2024 року в межах вивчення здобувачами 2-го курсу освітньої програми «Право» навчальної дисципліни «СІМЕЙНЕ ПРАВО УКРАЇНИ» (керівник: доц. Схаб-Бучинська Т.Я.) у Навчально-науковому юридичному інституті була проведена гостьова лекція на тему: «АЛІМЕНТНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ». Лектором виступив адвокат, фахівець із взаємодії з органами влади БФ «Рокада» Андрій Петрович КУЗЬ.

Андрій Петрович провів детальний аналіз нормативно-правової бази, якою регулюються аліментні зобов’яання батьків та дітей, звернув увагу на змінах чинного законодавства, які торкаються тематики лекції, розкрив низку проблем з якими стикаються правники на практиці при вирішенні питань щодо аліментних зобо’язань батьків та дітей.

Здобувачі вищої освіти отримали корисну та актуальну інформацію щодо виплати батьками аліментів дитині та в режимі діалогу із спікером обговорили питання, які їх зацікавили в ході викладу матеріалу лекції.

Дякуємо адвокату Андрію Петровичу за цікаву та інформативну лекцію!