Розпочалася підсумкова звітна наукова конференція

Впродовж першого тижня квітня в Університеті традиційно проходить підсумкова звітна наукова конференція за минулий рік.  В цьому році Конференція розпочалася 1 квітня 2024 року пленарним засіданням звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету.

Вступним словом роботу конференції відкрив ректор Прикарпатського національного університету Ігор ЦЕПЕНДА. Далі, у межах програми пленарного засідання, з доповідями виступили науковці університету – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри початкової освіти педагогічного інституту Ірина Гуменюк, на тему «Методика навчання української мови за професійним спрямуванням: сучасний стан і перспективи розвитку» та доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Лариса Сливка, з доповіддю «Здоров’язбережувальне виховання учнів загальноосвітніх шкіл Польщі (ХХ – початок ХХІ століття): теорія і практика».

Впродовж 2-4 квітня відбудуться пленарні засідання секцій та засідання під секцій у навчальних підрозділах. 5 квітня – підсумкове засідання керівників секцій.