Відбулася V Олімпіада з правознавства, організована Навчально-науковим юридичним інститутом

6 березня 2024 р. в Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася V Олімпіада з правознавства для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів 1-2 курсів закладів фахової передвищої освіти, з метою перевірки рівня знань, ранньої профорієнтації молоді, підвищення  їх правової  освіти та культури.  У заході виявили бажання взяти участь 107 учасників, які представляли 34 заклади загальної середньої освіти та 4 фахових коледжі з  усіх куточків Івано-Франківської області.

До учасників із вітальним словом звернувся директор Навчально-наукового юридичного інституту, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, професор Юрій Іванович МИКИТИН.

Організаторка і координаторка інтелектуальних змагань Леся Степанівна КУЛЬЧАК запропонувала присутнім вшанувати хвилиною мовчання доблесних воїнів Збройних Сил України, які віддали своє життя за Україну і розповіла учасникам та їх наставникам про організацію роботи V Олімпіади.

У складі жюрі V Олімпіади з правознавства працювала доцентка кафедри цивільного права, кандидатка юридичних наук Наталія Михайлівна СТЕФАНИШИН.

Детальна інформація за посиланням: читати