Прикарпатський національний університет – переможець конкурсу NAWA!

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника став переможцем конкурсу NAWA, який оснований на спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів.

Співпраця Прикарпатського національного університету та Кошалінського університету технологій (Республіка Польща) передбачає розвиток спільної діяльності в рамках європейського консорціуму EU4DUAL.

Проєкт має на меті підтримку членів української академічної спільноти через візити до європейських університетів; активну участь у конференціях на базі Кошалінського технічного університету; розробку сучасних навчальних матеріалів; впровадження спільних дослідницьких та наукових проєктів; участь у майстер-класах; підготовку спільних наукових статей; підтримку співпраці між Прикарпатським національним університетом та членами альянсу.

Детальна інформація за посиланням.