5 грудня в Навчально-науковому юридичному інституті відбулася лекція англійською мовою від керівниці розвитку громад міжнародної організації “Людина в біді” Словацької Республіки – Лаури Сміт на тему “Gender-based violence: risks and Internet Safety” («Гендерне насильство: ризики та безпека в Інтернеті»).

Захід присвячений актуальній тематиці, пов’язаній із протидією насильству, зокрема – на гендерній підставі. Лекторка торкнулася актуальних питань правового регулювання протидії насильству, окреслила види насильства, ризики, які з ним пов’язані, заходи протидії цьому негативному явищу. Окремо було піднято проблему насильства, у зв’язку із російською збройною агресією на території України.

Матеріал подавався у оригінальній формі, супроводжувався живим спілкуванням, дискусіями, інтерактивними іграми, що забезпечило дружню невимушену атмосферу заходу і справді зацікавило студентів Навчально-наукового юридичного інституту.

Чудова можливість для студентства вдосконалити свої знання у вказаній сфері, спробувати новий формат навчання, розширити світогляд і поглибити практичні навички і знання англійської мови.