Інституційна акредитація: аналітичний огляд і моделі для України

5 грудня 2023 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася лекція президента Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» Тараса Фінікова на тему: «Інституційна акредитація: аналітичний огляд і моделі для України». До обговорення були залучені адміністрація університету, керівники підрозділів, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм та всі ті, хто включений до акредитаційного процесу освітніх програм університету. Також запрошеними були представники ЗВО Івано-Франківська.

Спікер представив огляд національних практик з впровадження інституційної акредитації в різних країнах світу, зокрема Естонії, Казахстані, Польщі, Німеччині, Бразилії, Індії, Нідерландах.

На завершення ним було представлено макет інституційної акредитації в Україні, спираючись на світовий досвід та національні особливості. Окреслено склад експертної групи, вектори оцінювання, вагові коефіцієнти та категорії, які дають певні переваги.

Детальна інформація за посиланням.