Ректор поділився досвідом з лідерами трансформації університетів України

23 листопада ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда на запрошення Британської Ради в Україні провів зустріч в рамках програми «Leaders of University Transformation for Ukraine’s Reinvention» (LUTUR) / «Лідери трансформації університетів задля відродження України».

Захід було організовано Британською Радою в Україні в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, відбувся у виставковій залі ПНУ. У ньому взяли участь 30 осіб з шести університетів, які беруть участь у пілотному проєкті програми. Зокрема, ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський та ректорка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Тетяна Кагановська. А також Людмила Таценко – керівник освітніх програм Британської Ради в Україні та Світлана Калашнікова координатор Програми LUTUR “Лідери трансформації університетів для відродження України».

Детальніша інформація за посиланням.