Лекція Наталії Адамович в рамках Школи практичного права

В рамках Школи практичного права, що створена на базі Навчально – наукового юридичного інституту, 3 травня 2023 року було проведено лекцію на тему «Основи права інтелектуальної власності відповідно до законодавства ЄС».
Спікеркою даного заходу була Наталія Адамович, юристка у сфері захисту прав інтелектуальної власності у мережі Інтернет, випускниця Навчально – наукового юридичного інституту, магістр права інтелектуальної власності та права інформаційних технологій Georg-August-Universität Göttingen, Німеччина, 2021-2023 рр.
Під час лекції Наталія Адамович торкнулась питань найважливіших питань правової охорони об’єктів авторських прав, поняття та особливостей реєстрації торговельних марок за законодавством ЄС.
Подача матеріалу супроводжувалася актуальними прикладами та аналізом проблемних аспектів, юристка поділилась досвідом та практичними кейсами, з якими їй доводилось працювати у цій сфері, прикладами судової практики.
Піднята проблематика викликала жваву дискусію та обговорення тематики лекції.