Вітаємо Миколу ОСТАП’ЯКА з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право»

01 березня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся захист дисертації ОСТАП’ЯКА Миколи Михайловича на тему: «СПРОЩЕНЕ ПОЗОВНЕ ПРОВАДЖЕННЯ В ЦИВІЛЬНОМУ СУДОЧИНСТВІ УКРАЇНИ ТА КРАЇН ЄС (ПОРІНЯЛЬНО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ».

Науковий керівник: Логвінова Марія Володимирівна, кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри судочинства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Захист відбувся на засіданні разової ради у складі:

Голова ради:

Кернякевич-Танасійчук Юлія Володимирівна, докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри судочинства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Рецензент:

Ковалишин Олександр Романович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри судочинств Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Офіційні опоненти:

Ватрас Володими Антоновичдоктор юридичних наук, професор, народний депутат України, професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова (за сумісництвом);

Бобрик Володимир Івановичдоктор юридичних наук, професор, завідувач відділу проблем приватного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України;

Бутрин-Бока Наталія Степанівна, кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри цивільного права та процесу Західноукраїнського національного університету.

Щиро вітаємо Остап’яка Миколу Михайловича та наукового керівника доц. Логвінову Марію Володимирівну!

Бажаємо натхнення на нові наукові звершення!