Відбулася зустріч-знайомство учнів 10-11 класів ліцею № 24 із Навчально-науковим юридичним інститутом

22 лютого 2024 року у рамках проєкту «Університет для учнів», за сприяння директора ліцею №24 Івано-Франківської міської ради, Ігоря Євгеновича Мельничука, та директорки Гончаренко центру, що в Івано-Франківську, Оксани Кузьменко,  на базі Навчально-наукового юридичного інституту відбулася зустріч-знайомство учнів 10-11 класів ліцею та внутрішньо переміщених осіб з Університетом і Навчально-науковим юридичним інститутом.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступниця директора  Навчально-наукового юридичного інституту, викладачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, доктор філософії (PhD) за спеціальністю 081 Право, – Наталія Ярославівна Башурин.

Викладач кафедри цивільного права, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, к.ю.н. Іван Ярославович Костів проінформував присутніх про особливості вступної кампанії на спеціальність Право. Незважаючи на те, що  немає ще затверджених правил прийому, а МОН України оприлюднило тільки проєкт правил, Іван Ярославович розповів про: строки реєстрації на НМТ, ліцензований обсяг прийому у Навчально-науковий юридичний інститут, про обов’язкові предмети НМТ і вагові коефіцієнти, про пільги для внутрішньо переміщених осіб, про ініціативу депутата Івано-Франківської міської ради, Олексія Юрійовича Петечела, доцента кафедри політики у сфері боротьби із злочинністю і кримінального права, яку підтримала міська рада, про одноразове преміювання студентів першого року навчання всіх форм власності, які отримали 190 конкурсних балів і вище у розмірі не більше ніж 55 000 гривень.

Детальна інформація – читати.