Стажування доцентки кафедри Оксани ОЛІЙНИК

З 28 листопада 2022 року до 8 січня 2023 року доцентка кафедри цивільного права Оксана ОЛІЙНИК проходила науково-педагогічне стажування за програмою «Управління науковими та освітніми проєктами» в обсязі 6 кредитів ECTS (180 год.).

Програма передбачала дослідження правових аспектів організації групової та командної роботи учасників вищої освіти в умовах воєнного стану; технічних засобів роботи у проєктних командах; психологічних та комунікативних аспектів групової і командної роботи учасників вищої освіти; інформаційної безпеки та захисту даних у груповій та командній роботі в освітній діяльності; питання академічної культури та академічної доброчесності в Україні.

За підсумками успішного виконання завдань Оксана ОЛІЙНИК отримала Свідоцтво про підвищення кваліфікації.