Конкурс наукових робіт з корпоративного права

Історія конкурсу студентських наукових робіт з корпоративного права бере свій початок з 2012 року. Традиційно проведення конкурсу припадає на другу половину листопада –початок грудня. У роботі журі Конкурсу беруть участь науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права (проф. Зеліско А. В.), наукові співробітники Лабораторії проблем корпоративного права Сіщук Л.В., Васильєва В.В., співробітники юридичних компаній. У 2020 році буде проводитися 9-й конкурсу студентських наукових робіт з корпоративного права.

VIІІ Всеукраїнський конкурс з корпоративного права “Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин”

23 листопада 2019 р.

VIІ Всеукраїнський конкурс з корпоративного права “Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин”

23 листопада 2018 р.

VI Всеукраїнський конкурс з корпоративного права “Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин”

5 листопада 2017 р.

V Всеукраїнський конкурс «Вдосконалення правового регулювання           корпоративних правовідносин», 26.11.2016 р.

IV Всеукраїнський конкурс «Актуальні проблеми правового регулювання                 корпоративних правовідносин», 12 грудня 2015 р.