Публічні лекції «Майбутнє традиції: українське у глобальному світі»

13 жовтня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулися публічні лекції в рамках шостого Міжнародного Форуму Центральної та Східної Європи Via Carpatia. Назва цьогорічного заходу, що проходить за участі лідерів суспільної думок, експертів та представників державної влади «Майбутнє традиції: українське у глобальному світі». Ініціатором форуму є народний депутат України Микола Княжицький, який також провів свою публічну лекцію в університеті.

«Сьогоднішні публічні лекції у нашому університеті відкривають форум Via Carpatia. І ми маємо унікальну можливість послухати цікаві думки стосовно різних болючих для України проблем. Для нас, як для університетської спільноти, ці теми є не тільки цікавими, але і свого роду викликами, завданнями, які ми маємо зараз або у найближчому майбутньому виконувати. Адже університети будуть і надалі залишатися тими центрами, навколо яких буде формуватися потужна молода еліта, яка так потрібна зараз Україні», – заявив сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда.

Детальніша інформація за посиланням.