Лекція Андрія Устінського в рамках Школи практичного права

В рамках Школи практичного права 13 жовтня 2023 року в Навчально – науковому юридичному інституті відбулася лекція на тему «Практичні аспекти застосування ЦПК України адвокатом та судом». Спікером заходу виступив Андрій Устінський, випускник аспірантури кафедри цивільного права Навчально – наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а сьогодні – керуючий Адвокатського бюро «Андрія Устінського», адвокат, кандидат юридичних наук.

Під час лекції Андрій Устінський розкрив особливості  застосування оремих норм ЦПК України суддями і адвокатами в їх практичній діяльності, детально охарактризував собливості роботи адвоката в судах, окреслив колізії правозастосування деяких норм ЦПК України, що зустрічаються в теорії і практиці, навів цікаві приклади правозастосування на різних ланках судової системи України. Піднята проблематика була  актуальною та цікавою для присутніх аспірантів, магістрантів та здобувачів вищої освіти 3-4 курсів освітнього рівня бакалавр, які вивчають процесуальні дисципліни.

Щиро дякуємо Андрію Устінському за цікаву і корисну лекцію!