Гостьова лекція за участю випускника Навчально-наукового юридичного інституту, практикуючого адвоката в Канаді Володимира Богославця

8 квітня 2024 року для учасників студентського наукового гуртка «Європейське приватне право» та здобувачів другого курсу ОП «Міжнародне та європейське право» в межах навчальної дисципліни «Цивільне право» (керівник проф. Алла Зеліско) відбулася гостьова лекція за участю випускника Навчально-наукового юридичного інституту, кандидата юридичних наук, практикуючого адвоката у Канаді Володимира Богославця. 

Провідною ідеєю такого заходу став компаративістський аналіз права України та Канади. Під час заняття у формі бесіди було розглянуто особливості речових прав у Канаді. Зокрема, було акцентовано увагу на специфіці прав постійного користування, сервітутів, так званих механізмів «страхування права власності». Володимир Богославець відзначив, що у праві Канади застосовуються конструкції, не характерні для України. Спілкування присутніх супроводжувалося численними питаннями здобувачів, викликаними максимальною їх зацікавленістю презентованою інформацією.