ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства відбувся на базі Навчально-наукового юридичного інституту

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Івано-Франківської області №28 від 25.01.2024 року 31 січня 2024 року на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника традиційно відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, участь у якій взяли майже 90 учнів 9-11 класів Івано-Франківської області. До складу предметно-методичної комісії та журі олімпіади увійшли науково-педагогічні працівники Навчально-наукового юридичного інституту.

Під час відкриття олімпіади директор Навчально-наукового юридичного інституту Юрій Іванович Микитин привітав учасників з початком ІІІ етапу олімпіади та розповів про переваги навчання саме у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне та європейське право». Також директор проінформував учнів про найближчі інтелектуальні змагання з права для учнівської молоді, які організовує Навчально-науковий юридичний інституту, зокрема, про V інститутську олімпіаду з правознавства для учнів 9-11 класів (6 березня 2024 р.).