Гостьова лекція доц. Наталії Стефанишин у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

30 жовтня 2023 року к.ю.н., доцентка кафедри цивільного права Наталія Михайлівна Стефанишин провела гостьову лекцію на тему «Права на чужі речі» студентам другого курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  Лекція презентувалася в рамках дисципліни «Цивільне право (загальна частина)», яку викладають к.ю.н., доцентка кафедри приватного права О. В. Кіріяк, к.ю.н. доцентка кафедри приватного права М. М. Гудима-Підвербецька. З огляду на очно-дистанційний формат проведення лекції до віртуальної аудиторії змогли потрапити навіть і ті здобувачі вищої освіти, які не мали змоги бути присутніми аудиторно. У дружній, позитивній атмосфері здобувачі вищої освіти отримали цікаву, актуальну та корисну інформацію, мали змогу отримати відповіді на свої питання, висловити свої думки, отримати чіткі і конкретні підсумки.

Stefanyshyn Lektsiia Детальніша інформація: завантажити.