професор Ольга Зозуляк обрана керівником Школи практичного права

Днями у Навчально-науковому юридичному інституті відбулася зустріч із представниками Асоціації випускників інституту, у роботі якої взяли участь заступник голови Івано-Франківського окружного адміністративного суду Остап Тимощук; суддя господарського суду Івано- Франківської області, к.ю.н. Тетяна Стефанів; засновниця юридичної компанії «Slipenchuk partners», адвокат, к.ю.н. Наталія Сліпенчук; старший юрист юридичної компанії «Moris Group», адвокат, к.ю.н. Віталій Саветчук; заступник директора Департаменту адміністративних послуг м. Івано-Франківська, начальник відділу дозвільно-погоджувальних процедур Михайло Німащук; адвокат, національний експерт проєкту ЄС «Pravo Justice» Володимир Чабан; адвокат, к.ю.н. партнер адвокатського об’єднання «Джаст Лоєрс» Наталія Вінтоняк; юристка у сфері захисту права власності в мережі Інтернет Наталія Адамович.

У ході з ініціативи директора Навчально-наукового юридичного інституту Юрія Микитина, за підтримки випускників та під егідою Ради адвокатів Івано-Франківської області започатковано Школу практичного права для студентів.
Ідея спрямована на посилення практичної підготовки студентства у правничій сфері, формування практичних навичок, необхідних при аналізі складних проблем прикладного характеру, що виникають у правозастосуванні. У рамках роботи Школи відомі практикуючі юристи розкриватимуть найактуальніші проблемні питання застосування норм матеріального та процесуального законодавства.

Керівником Школи практичного права виступить професор Ольга Зозуляк.