Відбулася дуальна лекція з навчальної дисципліни «Цивільне право» ОП «Міжнародне та європейське право»

21 жовтня 2021 року відбулася дуальна онлайн-лекція з дисципліни «Цивільне право» для студентів другого курсу, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародне та європейське право» на тему «Юридичні особи за законодавством України та Республіки Польща» (лектор: професор кафедри цивільного права, доктор юридичних наук Зеліско А.В.).

Лекція відбулася за участі керівника юридичної фірми «Романюк і Партнери», адвоката Михайла Романюка, який є досвідченим практиком, що спеціалізується на законодавстві Республіки Польща у сфері державної реєстрації юридичних осіб та супроводу їх діяльності.

Студенти мали унікальну можливість у креативній формі отримати інформацію про специфіку створення та діяльності компаній у Польщі. Михайло Романюк цікаво, змістовно та доступно розповів студентам про прикладні аспекти теоретичних питань, що розглядалися в рамках тематики лекції.

Надзвичайно вдячні пану Михайлу за таку непересічну та інформативну зустріч!