Вітаємо випускницю аспірантури спеціальності 081 «Право» з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право»

30 вересня 2021 р. у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся захист дисертації БАШУРИН Наталії Ярославівни на тему: «НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЯК ОБ’ЄКТ ЦИВІЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИН».

Науковий керівник:  Коструба Анатолій Володимирович, доктор юридичних наук, професор,  професор кафедри цивільного права ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Опоненти:
Коссак Володимир Михайлович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права і процесу Львівського національного університету імені Івана Франка;

Харитонова Олена Іванівна, докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри права інтелектуальної власності та патентної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАПрНУ

Щиро вітаємо дисертантку та її наукового керівника проф. Кострубу Анатолія Володимировича!

Бажаємо натхнення на нові наукові звершення!