Вітаємо аспіранта кафедри цивільного права з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право»

25 січня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся захист дисертації СУЛИМИ Андрія Петровича на тему: «ДИСПОЗИТИВНІСТЬ В ЛОКАЛЬНІЙ КОРПОРАТИВНІЙ ПРАВОТВОРЧОСТІ».

Науковий керівник:  Зозуляк Ольга Ігорівна, докторка юридичних наук, професорка,  професорка кафедри цивільного права  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Захист відбувся на засіданні разової ради у складі:

Голова ради:

Зеліско Алла Володимирівна, докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри цивільного права Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Рецензенти:

Олійник Оксана Степанівна, кандидатка юридичних наук, доцентка, заступниця директора Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Банасевич Ірина Іванівна, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри цивільного права Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Офіційні опоненти:

Жонокуй Юрій Михайловичдоктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ;

Борисова Валентина Іванівна, кандидатка юридичних наук, професорка кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент Академії Правових наук України.

Щиро вітаємо Сулиму Андрія Петровича та наукового керівника проф. Зозуляк Ольгу Ігорівну!

Бажаємо натхнення на нові наукові звершення!