Онлайн-семінар «Система забезпечення академічної доброчесності в Прикарпатському університеті»

В Міжнародний день академічної доброчесності, 21 жовтня, у ПНУ ім. Василя Стефаника в онлайн форматі відбувся семінар на тему: «Система забезпечення академічної доброчесності в Прикарпатському університеті» для викладачів, студентів та усіх охочих.

Темами до обговорення були:

1. Основні види порушень академічної доброчесності та проблеми їх запобігання. Олег Жерноклеєв – д.і.н., проф., завідувач кафедри всесвітньої історії, голова Комісії з питань етики та академічної доброчесності.

2. Міжнародна співпраця університету та Американських рад з міжнародної освіти з питань якості освіти та академічної доброчесності. Микола Кузь – д.т.н., проф., директор Центру забезпечення якості.

3. Особливості процедури перевірки наукових документів (бакалаврська, магістерська, дисертація) на наявність текстових запозичень. Роман Дзумедзей – к.ф.-м.н., директор Наукової бібліотеки.

4. Управління корупційними ризиками ЗВО Юрій Костелей – керівник відділу запобігання та виявлення корупції.

Детальніша інформація за посиланням.