8 квітня – День абітурієнта у Прикарпатському національному університеті

8 квітня 2023 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує цьогорічних випускників на онлайн зустріч для ознайомлення із правилами вступу-2023 !

Підключення за покликанням https://us02web.zoom.us/j/85945987751?pwd=Y0hUVTVBbHcvbGVUeG9ORTRKbWJ2UT09

Meeting ID: 85945987751
Passcode: dG.dv#b2

У програмі:

1. Зустріч з ректором
  2.

Покрокова інструкція з детальною інфографікою щодо всіх деталей вступу-2023 від голови Приймальної комісії.

3.

Зустріч в межах персональних кабінетів інститутів та факультетів, які ви обрали. Там відбудеться предметне живе спілкування у форматі запитань-відповідей.

Там на вас також чекатимуть студенти, які поділяться власним досвідом вступу і навчання у ПНУ.

Тож 8 квітня 2023 року скористайтеся нагодою деталізувати всю інформацію про спеціальності та освітні програми; матеріально-технічне забезпечення; можливості для студентів та дозвілля.

Що ще?

Поради і лайфхаки, як написати мотиваційний лист на відмінно. Чекаємо на всіх, хто планує вступати у 2023-му році, отримати вищу освіту, нові компетентності, можливості для кар’єрного зростання та особистісного вдосконалення!

Чекаємо на Вас!