14 грудня у Навчально-науковому юридичному інституті відбувся круглий стіл «Випускники Навчально-наукового юридичного інституту: шлях до успіху». Захід був присвячений до професійних свят: Дня працівника суду та Дня адвокатури України, які щорічно відзначаються 15 грудня та 19 грудня, відповідно. Модератор заходу – професорка кафедри цивільного права, докторка юридичних наук Ольга ЗОЗУЛЯК.
Серед гостей були присутні:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![](https://kcp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/82/2022/12/319216100_841758150583895_3009218907536678208_n-768x512-1.jpg)
Детальна інформація: читати