Круглий стіл «Випускники Навчально-наукового юридичного інституту: шлях до успіху»

14 грудня у Навчально-науковому юридичному інституті відбувся круглий стіл «Випускники Навчально-наукового юридичного інституту: шлях до успіху». Захід був присвячений до професійних свят: Дня працівника суду та Дня адвокатури України, які щорічно відзначаються 15 грудня та 19 грудня, відповідно. Модератор заходу  –  професорка кафедри цивільного права, докторка юридичних наук Ольга ЗОЗУЛЯК.

Серед гостей були присутні:
🔹Шишко Олег Анатолійович – суддя-спікер, в.о. Голови Богородчанського районного суду Івано-Франківської області
🔹Стефанів Тетяна Василівна – суддя Господарського суду Івано-Франківської області;
🔹Сліпенчук Наталія Андріївна – керуючий партнер, засновник юридичної компанії «Slipenchuk&Partners», адвокат, к.ю.н.
🔹Сторожук Андрій Леонідович – керівник Адвокатського бюро «Андрія Сторожука»
🔹Фурда Кристина Михайлівна – Голова громадської організації «Асоціація випускників Юридичного інституту ПНУ ім. В.Стефаника», адвокат.
Детальна інформація: читати