Практикум від адвоката Адвокатського об’єднання «Юридична компанія «Лігал Групп» Давида Денеги

2 жовтня 2024 року в межах вивчення дисципліни «СІМЕЙНЕ ПРАВО УКРАЇНИ» здобувачами 2-го курсу ОПП «Право» (керівник: доц. Схаб-Бучинська Т.Я.) у Навчально-науковому юридичному інституті відбувся практикум на тему: «МАЙНОВІ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОДРУЖЖЯ». Заняття провів випускник Навчально-наукового юридичного інституту, а сьогодні – адвокат Адвокатського об’єднання «Юридична компанія «Лігал Групп» Давид Денега.

Практикум розпочався із висвітлення проблематики правового режиму майна подружжя. Під час заняття Давид розкрив здобувачам практичні аспекти поділу спільного майна подружжя, відповідальності подружжя за спільними та особистими боргами і поділу спільного майна особами, які разом проживали, але шлюб між собою не зареєстрували.
Заняття відбувалося в атмосфері жвавої дискусії. Здобувачі активно ставили запитання під час розгляду практичних ситуацій, які виникають в житті між колишнім подружжям щодо поділу майна та боргів.

Дякуємо Давиду Денезі за інформативний та цікавий практикум!