Участь доцентки Наталії СТЕФАНИШИН в Осінній школі молодого науковця

Доцентка кафедри Наталія СТЕФАНИШИН взяла участь в Осінній школі молодого науковця, яка організовувалася Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни» та спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку». Навчання проходило з 01 листопада до 06 листопада 2022 року в онлайн-форматі.
Головна мета проведення Осінної школи молодого науковця – формування унікального освітньо-наукового простору, що сприятиме наданню консультативної допомоги молодим вченим, підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентноспроможного вченого в сучасних умовах України. Проєкт реалізується за підтримки проєкту Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості, що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.