Вшанування світлої пам’яті Васильєвої Валентини Антонівни!

Сьогодні ми з глибоким сумом вшановуємо пам’ять видатної особистості — Васильєвої Валентини Антонівни, яка залишила яскравий слід у світі юридичної науки та освіти. Її життя, сповнене натхнення та відданості, стало прикладом для багатьох.

Валентина Антонівна народилася 2 квітня 1961 року в селі Зіньків Віньковецького району Хмельницької області. Закінчивши Львівський університет у 1983 році, вона розпочала свою професійну кар’єру як юрист, не зупиняючись на досягнутому. Її прагнення до знань і вдосконалення привело її до Прикарпатського університету в Івано-Франківську, де вона працювала з 1998 року.

З 2002 року Валентина Антонівна обіймала посаду завідувача кафедри цивільного права і процесу, а з 2008 до 2022 року була директором Юридичного інституту. Її внесок у розвиток юридичної освіти неможливо переоцінити. Вона не лише навчала студентів, але й надихала їх до активної участі в наукових дослідженнях, формуючи нове покоління правознавців.

Валентина Антонівна була доктором юридичних наук і провідним науковим співробітником лабораторії з вивчення проблем корпоративного права НДІ приватного права та підприємництва АПрНУ. Її дослідження у сферах зобов’язального, договірного, корпоративного та міжнародного приватного права стали важливими для розвитку української правової системи.

Проте Валентина Антонівна була не лише видатним науковцем і педагогом. Вона була людиною великого серця, завжди готовою підтримати колег та студентів. Її доброта, мудрість і щирість залишили незабутній слід у серцях тих, хто мав щастя знати її.

30 вересня 2023 року світ втратив цю видатну особистість, але її спадщина житиме далі. Ми пам’ятаємо Васильєву Валентину Антонівну як людину, яка присвятила своє життя служінню праву та освіті.

Нехай пам’ять про неї надихає нас на нові досягнення в юридичній сфері та працю на благо суспільства. Вічна пам’ять!