В ННЮІ відбулися щорічні Всеукраїнські конференції молодих вчених та студентів

5 травня 2023 р. в Навчально-науковому юридичному інституті традиційні щорічні конференції: Всеукраїнська науково-практична конференція  молодих вчених і аспірантів «Вдосконалення правового регулювання прав та основних свобод людини і громадянина» та Всеукраїнська наукова студентська конференція «Законодавство України: погляд молодих правників». Модератором пленарного засідання виступила заступниця директора Навчально-наукового юридичного інституту, доктор філософії за спеціальністю «Право» Наталя БАШУРИН.

Під час пленарного засідання оголошені доповіді торкалися проблематики різних галузе права, зокрема і цивільного з якими виступили  аспірант 1-го року навчання  Давидович Андрій «Проблеми захисту речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені у майбутньому», Озарко Назарій-Ростислав «Трансформація управління акціонерним товариством в руслі тенденцій цифровізації регулювання суспільних відносин».

В межах роботи студентської конференції «Законодавство України: погляд молодих правників». передбачалася робота за дванадцятьма тематичними напрямками, зокрема, напрямом «цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» та «господарське право, господарсько-процесуальне правом». Модератором секційного засідання за цими напрямами була Уляна ГРИШКО – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри цивільного права.  Участь у роботі цього напряму взяли 13 учасників.