7 квітня 2023 року – Всеукраїнська науково-практична конференція «Договір як універсальна форма правового регулювання»

Шановні колеги!

Кафедра цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Договір як універсальна форма правового регулювання», присвяченій пам’яті професора Володимира Васильовича Луця та долучитися до публікації статті у збірнику наукових праць, який буде видано до 90-ї річниці Дня народження видатного науковця.

Робота конференції проходитиме за такими тематичними напрямами:

1. Теоретичні засади договірного регулювання.
  2. Особливості правового регулювання окремих договірних конструкцій.
  3. Договірні зобов’язання за участю споживачів.
  4. Концепція цивільно-правового договору в інших галузях права.

Дата проведення конференції: 7 квітня 2023 року

Форма участі: дистанційна, очна.

Збірник матеріалів тез конференції оформляється як електронне видання і надсилається на електронну адресу учасника, зазначену в заявці.

Збірник наукових статей буде надіслано на поштову адресу, визначену автором статті.

Додаткова інформація про науковий захід міститься в інформаційному листі. Читати