VII Брейн-ринг «Права людини»

З метою популяризації правової освіти серед школярів 7 грудня 2022 р. у Навчально-науковому юридичному інституті відбувся VII Брейн-ринг «Права людини» для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. У заході взяли участь 15 команд з різних куточків Івано-Франківської області. Оскільки брейн-ринг був присвячений 74-й річниці прийняття Загальної Декларації прав людини, яке людство святкує 10 грудня, то питання охоплювали знання положень Конституції України, Загальної декларації прав людини, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Конвенції ООН «Про права дитини». Захід проходив онлайн на платформі Cisco Webex Meetings.

За результатами надісланих відповідей команди показали такі результати:
1 місце: «Магістри юстиції II» Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради;
2 місце: «Магістри юстиції I» Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради; «Борці за справедливість» Гутівського ліцею Івано-Франківського району; «Ліцейські Ейнштейни» Надвірнянського ліцею «Престиж» Надвірнянської міської ради.
3 місце: «Паритет» ліцею № 23 ім. Романа Гурика Івано-Франківської міської ради; «Супергерої» Тлумацького Ліцею №2 м.Тлумач; «Lex» Галицького ліцею «Академічний» Галицької міської ради.

Детальна інформація: читати