Програма транскордонного співробітництва ЄС

30 листопада Європейською Комісією була затверджена Програма Interreg NEXT PL-UA 2021-2027. Це новий етап Програми, якому передувала Програма транскордонного співробітництва Польща – Україна 2014 – 2020. Новий етап Програми дає можливість продовжувати транскордонне співпробіництво між Україною та Польщею, зміцнювати зв’язки між організаціями та мешканцями прикордонних територій, а також розвивати території, охоплені співробітництвом. Проєкти в Програмі PL-UA реалізовуватимуться за п’ятьма пріоритетами: партнери проєкту заохочують всіх зацікавлених у підтримці з боку ЄС до слідкування за інформаціями сайту Програми https://www.pbu2020.eu/en, де вже можна знайти найновішу інформацію про Програму Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027. Вона надає справжні можливості отримання дофінансування проєктів, дати наборів та правила подання проєктних заявок.

5 грудня 2022 року в рамках реалізації Європейської Програми Транскордонного Співробітництва у Центрі інноваційних освітніх технологій (MoPED) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було презентовано «Мандрівну академію», що включатиме серію відкритих заходів у польських та українських університетах.

Детальніша інформація: читати