Конференція «Російські воєнні злочини – від документування до покарання»

2 грудня 2022 р. У Навчально-науковому юридичному інституті відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Російські воєнні злочини – від документування до покарання». Організаторами заходу виступили Центр документування та дослідження воєнних злочинів, кафедра теорії та історії держави і права,  кафедра політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  громадська організація Поступовий гурт франківців.

Робота конференції, окрім пленарного засідання, здійснювалася у трьох секціях: 1) неоголошені війти росії проти України у ХХ – на початку ХХІ ст.: причини і наслідки; 2) документування воєнних злочинів та шляхи оптимізації міжнародної безпекової політики; 3) перспективи покарання громадян російської федерації за воєнні злочини в Україні.

Детальніша інформація: читати