Інтелектуальна антикорупційна гра «Що? Де? Коли?»

17 листопада 2022 року у Навчально-науковому юридичному інституті  відбувся захід –  інтелектуальна антикорупційна гра «Що? Де? Коли?». В ході гри учасники дізналися про масштаби корупції, що історично охоплювала різні сфери життєдіяльності у різних країнах, показали ерудованість у питаннях історії, політики, спорту, музики, художньої літератури. Найголовніше – зробили висновок про неприйнятність, деструктивність корупції, як на побутовому та і на політичному рівнях.

За підсумками гри переможцями стали:

перше місце здобула команда магістрів-першокурсників «АБО»;

друге місце за командою третьокурсників «Гроза корупції»;

третє місце розділили між собою команди «Тємщики», «Contra spem spero», «Legio».

Всі учасники отримали заохочувальні бонуси від дирекції Навчально-наукового юридичного інституту.

Капітан команди «Гроза корупції» – Марта Іванчук отримала суперприз – можливість пройти двомісячне оплачуване стажування у юридичній компанії «Legal Group».

Дякуємо студентам за участь та вітаємо Вас із святом – Міжнародним днем студента!  Добра, нових досягнень і Перемоги!

Детальніша інформація: читати.