Науковий захід «Право в умовах війни в Україні: приватноправові, кримінально-правові, еколого-правові аспекти»

28 жовтня науковців та практикуючих юристів Івано-Франківщини об’єднав захід, організований Навчально-науковим юридичним інститутом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Асоціацією правників України в Івано-Франківській області «Право в умовах війни в Україні: приватноправові, кримінально-правові, еколого-правові аспекти». Захід проводився в рамках роботи трьох секцій.

В роботі секції «Право в умовах війни: приватноправові аспекти» взяли участь викладачі кафедри: проф. Ольга ЗОЗУЛЯК – модератор секції, к.ю.н. Уляна ГРИШКО та к.ю.н., доцент Ліліана СІЩУК.

Учасники заходу обговорили питання регулювання приватних правовідносин в умовах дії воєнного стану, зокрема щодо управління підприємницькими товариствами, аналізу тенденцій та перспектив регулювання віртуальних активів; особливостей роботи нотаріату; засвідчення форс-мажорних обставин; захисту персональних даних; правових механізмів відшкодування шкоди фізичній особі, завданої війною.