Засідання гуртка «Цивілістичний клуб»

27 червня 2022 року  в онлайн форматі на платформі  Google Meet відбулося  засідання напряму «Приватне право» наукового студентського гуртка «Цивілістичний клуб».

Засідання було присвячено обговоренню організаційних питань з проведення урочистого засідання наукового студентського гуртка, присвяченого 15-ти річчю його створення. Студентка Близнюк Вікторія представила, попередньо розроблений учасниками гуртка, сценарій засідання гуртка “Цивілістичний клуб” на тему: “Прикарпатська цивілістична школа: етапи становлення та напрями наукових досліджень”.
Активну участь в обговоренні взяли студентки 3-го курсу Кутна Марта та  Кобащук Вікторія. Всі учасники гуртка продемонстрували знання тематики наукових досліджень Прикарпатської цивілістичної школи, публікацій її представників та основних напрямів досліджень.
За результати зсідання було погоджено план-сценарій проведення урочистого засідання, визначено відповідальних за кожен напрям осіб.