У ННЮІ утворено вчену раду Д 20.051.14

06 червня 2022 року Наказом Міністерства освіти і науки України №530 у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника утворено спеціалізовану вчену раду Д 20.051.14 з присудження наукового ступеня доктора юридичних наук за профілем: 12.00.03 «Цивільне право і процес; сімейне право; міжнародне приватне право»; 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

У складі вченої ради (спеціальність 12.00.03) – п’ять  науково-педагогічних працівників кафедри цивільного права:

Васильєва Валентина Антонівна, доктор юридичних наук, професор, директор навчально-наукового юридичного інституту (професор кафедри цивільного права за сумісництвом) – голова ради;

Банасевич Ірина Іванівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри – вчений секретар.

Члени ради:

Зеліско Алла Володимирівна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри;

Зозуляк Ольга Ігорівна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри;

Коструба Анатолій Володимирович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри.