Лекції адвоката Александри Партик (Республіка Польща)

10 травня 2022 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулась лекція  доцента юридичного факультету Академії Моджевського доктора права, адвоката  Александри Партик на тему ‘’Principle of community coexistence  and perspective of judgment’s  intuition”.для студентів спеціальностей «Міжнародне та європейське право», «Право». На лекції викладач презентувала доповідь стосовно  оцінки статті 5 Цивільного кодексу Польщі щодо  недопустимості зловживання цивільними права учасниками цивільних правовідносин. Лекція була проведена в рамках Договору про співпрацю між Навчально-науковим юридичним інститутом та Академією Моджевського (Краків, Польща).

Детальна інформація на сайті Інституту.

11 травня 2022 р. доцент, доктор права, адвокат Олександра Партик (Краківська Академія  імені Анджея Фрича Моджевського) продовжила серію лекцій  наступною презентацією  щодо особливостей розгляду справ суддями та впливу емоцій та прийняття рішень.

Детальна інформація на сайті Інституту.