Міжнародне стажування викладачки Уляни ГРИШКО

Від 21 березня до 29 квітня 2022 року  викладачка кафедри цивільного права Уляна Петрівна ГРИШКО проходила міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Білостоцького університету (University of Bialystok) в Республіці  Польща. Мета стажування: підвищення рівня теоретичних та практичних знань з дисциплін юридичних наук українських університетів у галузі функціонування вищої освіти в Європі, стандартів проведення наукових досліджень та навчання студентів-юристів.

Програма міжнародного стажування  на тему: «Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору» передбачала чотири змістові модулі загальною тривалістю 180 годин (6 кредитів ЕСТS). Форма проходження: дистанційна.  За результатами стажування У.П. Гришко отримала відповідний сертифікат.