Участь професора Коструби Анатолія у роботі наукового вебінару

27 січня 2022 року професор кафедри цивільного права Анатолій Коструба взяв участь в роботі наукового вебінару «Академічна доброчесність та інші критерії підвищення якості наукових досліджень», організованого 08 галузевою експертною радою «Право» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Питання, які обговорювалися на вебінарі:

• якість наукових досліджень: виклики часу, потреби людини;
  • актуальні проблеми забезпечення академічної доброчесності в юридичних школах;
  • оцінка плагіату в юридичних наукових роботах;
  • відповідальність за порушення академічної доброчесності;
  • формування культури академічної доброчесності в ЗВО.

Анатолій Коструба виступив з доповіддю на тему: «Обмеження академічних прав і свобод вченого як прояв недоброчесності в науковому середовищі». Окресливши види академічних свобод науковця під час доповіді було доведено, що їх обмеження є порушенням академічної доброчесності.