Вітаємо аспірантів кафедри з успішним захистом дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право

12-13 квітня 2021 р. у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулись захисти дисертацій:

Стратюка Олександра Миколайовича на тему: «Заклади як учасники цивільних правовідносин». Науковий керівник:  Васильєва Валентина Антонівна, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, директор Навчально-наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (за сумісництвом – професор кафедри цивільного права).

Опоненти:
Калаур Іван Романович, доктор юридичних наук, професор, народний депутат України;

Кочин Володимир Володимирович, кандидат юридичних наук, науковий консультант судді Конституційного Суду України.

Стратюк Ольги Миколаївни на тему«Цивільно-правове регулювання припинення підприємницьких юридичних осіб».

Опоненти:
Гриняк Андрій Богданович, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, в.о. заступника директора з наукової роботи Київського регіонального центру НАПрН України;

Хоменко Михайло Михайлович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щиро вітаємо аспірантів та їх наукового керівника проф. Васильєву Валентину Антонівну!

Бажаємо натхнення на нові наукові звершення!