Звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів за 2020 рік

5 – 9 квітня 2021 року у Прикарпатському національному  університеті імені Василя Стефаника відбулася звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік.

Робота конференції розпочалася 5 квітня та відбувалась в он-лайн форматі, за участю викладачів університету з усіх структурних підрозділів, серед яких професорсько-викладацький склад кафедри цивільного права навчально-наукового юридичного інституту. 5 квітня 2021 року о 14:00 відбулося дистанційне пленарне засідання за допомогою системи Webex Cisco, із вступним словом ректора університету, професора І.Є. Цепенди.

Згідно встановлених графіків 7 та 8 квітня відбулися дистанційні пленарні засідання секцій та підсекцій у навчальних підрозділах.

7 квітня 2021 року о 13:00  проходило дистанційне пленарне засідання Навчально-наукового юридичного інституту. Із вітальним словом до учасників конференції звернулася доктор юридичних наук,  професор, Заслужений юрист України, директор Навчально-наукового юридичного інституту Васильєва В.А., яка підкреслила  актуальність наукового заходу та побажала учасникам конструктивного діалогу.

К.ю.н., доцент І.В. Мироненко виступив із темою доповіді «Захист приватного володіння: теоретичні та практичні аспекти», к.ю.н., доцент І.Б. Медицький – із темою доповіді «Іміджеві втрати України від злочинності: наслідки нематеріального змісту».

Засідання підсекцій розпочалося о 14:30 за участі професорсько-викладацького складу та аспірантів кафедри цивільного права.

8 квітня 2021 року відбулися дистанційні засідання підсекцій «Цивільне право; Сімейне право», «Договірне право; Міжнародне приватне право» за участі студентів.

На основі виступів викладачів, докторантів, аспірантів та студентів на секційних засіданнях, буде видано два збірники матеріалів конференцій: студентський збірник наукових праць «Еврика» та збірник матеріалів тез конференції викладачів, докторантів та аспірантів.